

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 10 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 1808
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07133
Ext.Price$0.07133
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07133 | $0.07133 |
| 10 | $0.06340 | $0.63400 |
| 50 | $0.05635 | $2.81750 |
| 100 | $0.04965 | $4.96500 |
| 500 | $0.04375 | $21.87500 |
| 1000 | $0.04015 | $40.15000 |
| 3000 | $0.03685 | $110.55000 |
| 5000 | $0.03459 | $172.95000 |
